Aryanic
  • کانال تلگرامی واحد استانی قم
  • جشنواره درون دانشگاهی رویش
  • برگزاری مسابقه رحمت واسعه
  • جوایز تحصیلی
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > دانشگاه جامع علمی کاربردی برای توسعه خدمات به مردم وارد صحنه شود

 


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده مردم قم در دیدار با رئیس واحد استانی قم:

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای توسعه خدمات به مردم وارد صحنه شود

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم، دکتر محمد حسن نادری رئیس واحد استانی قم، حجت­الاسلام سید حسین سجادیان مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه و جمعی از معاونین این واحد استانی، با حضور در دفتر جناب آقای احمد امیرآبادی نماینده مردم شریف قم با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

دکتر محمد حسن نادری در ابتدای این دیدار ضمن بیان گزارشی از اهم فعالیت­های آموزشی، فرهنگی و دانشجویی واحد استانی قم، به ضرورت توسعه رشته­های مهارتی و کاربردی در استان قم اشاره نمودند.

در ادامه این دیدار آقای امیرآبادی در سخنانی به تبیین جایگاه دانشگاه در تراز انقلاب اسلامی و بایسته­های تحقق آن پرداختند و اظهار داشتند: دانشگاه­های ما در خدمت­رسانی به جامعه مسیر دقیقی را طی ننمودند و ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه به درستی برقرار نشده است.

نماینده مردم قم بیان داشتند: عدم ارتباط کامل دانشگاه و صنعت موجب گردیده که امروز می­بینیم دانشگاه رسالت خود را در به­کارگیری علم و ایجاد کسب و کار انجام نداده و موجب عدم حل مشکلات اقتصادی جامعه و اشتغال جوانان ما شده است.

آقای امیرآبادی در ادامه افزودند: دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف و فلسفه وجودی توسعه کسب و کار ایجاد شده است و این دانشگاه بهتر از سایر دانشگاه­ها می تواند ارتباط صنعت و خدمات با دانشگاه را فراهم نماید. بر این اساس دانشگاه جامع علمی کاربردی می­تواند برای توسعه خدمات به مردم وارد صحنه شود و باید در این مسیر از کمی سازی به کیفی سازی دانشگاه­ها برسیم.

  

 


١٦:٠١ - يکشنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٢٦٢٧٢    /    تعداد نمایش : ٣٤٢