معاون سیاسی امنیتی استانداری قم: خروجی های دانشگاه جامع علمی کاربردی در مسیر آموزش تکنیسین های کارآمد است

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۰ کد : ۳۷۸۱۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۱۵
معاون سیاسی امنیتی استانداری قم: خروجی های دانشگاه جامع علمی کاربردی در مسیر آموزش تکنیسین های کارآمد است

 

به گزارش روابط عمومی واحد استانی قم، "کمیسیون دانشجویی استان قم" با حضور جناب آقای بابایی مدیر کل مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، مهندس جمالی معاون سیاسی امنیتی استانداری قم و مهندس حسینی کاشانی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و همچنین روسا و معاونین دانشگاه های قم به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قم برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر محمد حسن نادری رئیس واحد استانی قم ضمن ارئه گزارشی از فعالیت های دانشگاه جامع علمی کاربردی استان به بیان اهم اقدامات این دانشگاه در بستر سازی آموزش و تربیت فارغ التحصیلان کارآمد و مهارتی بیان نمودند و اجرای طرح مسیر شغلی در دانشگاه جامع علمی کاربردی قم را از جدیدترین این اقدامات دانستند.

در ادامه این جلسه مهندس جمالی معاون سیاسی امنیتی استانداری قم نیز با بیان رسالت های مراکز آموزش عالی در کشور بیان داشتند: امروز نیاز اصلی کشور تربیت نیروهای کارآمد است و مدرک گرایی در دهه های اخیر نتیجه نداده است و ما را دچار مشکلات بسیاری نموده و بحمدالله خروجی های دانشگاه جامع علمی کاربردی در مسیر آموزش تکنیسین های کارآمد و نیروهای مهارتی است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم در سخنانی با اشاره به ایام الله دهه فجر خواستار پویایی و فعالیت دانشگاه های استان قم در به تصویر کشیدن پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهار دهه اخیر شدند.

همچنین در این جلسه مهندس حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم به عنوان مهمان ویژه کمیسیون حضور بهم رساندند و به تشریح عرصه های همکاری این اداره کل با دانشگاه های استان قم پرداختند.


نظر شما :